O Kancelarii

Radca Prawny Mateusz Przanowski Radca Prawny Andrzej Opyd i Radca Prawny Adriana Kościelniak-Kluska prowadzą indywidualne kancelarie radców prawnych w Krakowie.

Kancelarie radców prawnych świadczą usługi w zakresie porad prawnych oraz reprezentacji Klientów przez radców prawnych przed sądami i organami państwowymi zarówno dla:

  • klientów indywidualnych,
  • podmiotów gospodarczych,
  • podmiotów sektora publicznego.

Oferujemy usługi:

  • z zakresu doradztwa prawnego w szczególności: konsultacje, udzielanie porad prawnych, przygotowywanie opinii prawnych, udział w negocjacjach, obsługi transakcji, umów, sporządzanie i weryfikacja pod względem prawnym wszelkich dokumentów – umów, uchwał, statutów, porozumień, aktów założycielskich.

  • reprezentowanie w sprawach sądowych i administracyjnych oferujemy kompleksowe prowadzenie zarówno w postępowaniu sądowym jak i sferze pozasądowej, w szczególności: postępowania cywilne, postępowania administracyjne i sądowe, postępowania odwoławcze, postępowania gospodarcze, postępowania z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowania w sprawach rodzinnych, postępowania w sprawach o wykroczenia i wykroczenia skarbowe prowadzenia spraw sądowych przed sądami każdej instancji oraz organami administracyjnymi

  • prowadzimy szkolenia z zakresu: prawa zamówień publicznych, prawa finansów publicznych, prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego i podatkowego

W zależności od potrzeb Klienta świadczymy pomoc prawną poprzez stałą, kompleksową obsługę, jak również pojedyncze zlecenia i konsultacje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte wyjątkową skutecznością w prowadzeniu spraw naszych klientów. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz najwyższa jakość świadczonych usług. By sprostać Państwa oczekiwaniom, nawet w najbardziej wymagających sprawach nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach.

Nasze relacje z klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu oraz poufności wszystkich przekazywanych nam informacji. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości współpracy za cel stawiając sobie znalezienie najlepszego z możliwych rozwiązań prawnych w każdej indywidualnej sprawie oraz optymalizację interesów Klienta.

Usługi świadczymy stacjonarnie, w siedzibie Klienta, jak i zdalnie.

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © 2020